Witam! Mam na imię Jola. Mieszkam w Wejherowie (Kaszuby). Kocham ludzi i tradycję może dlatego, że wakacje spędzałam przeważnie we wsi Loryniec (Wdzydze Kiszewskie). Przez wszystkie lata dojrzewania towarzyszyła mi domowa atmosfera, drewniane wnętrza, rodzinne spotkania i smakołyki. Wspominam to jako dobre czasy - dlatego też przedsięwzięcie które zaplanowałam ma oddawać tamte "klimaty". Chcę się nimi podzielić z innymi - czyli z Wami.
Zapraszam wszystkich czytelników wraz z rodziną i znajomymi do śledzenia bloga, a w dniu otwarcia "Dobrych Czasów" na filiżankę dobrej kawy oraz skosztowanie domowego ciasta :).

niedziela, 30 sierpnia 2020

Spotkania przy stole

       Dom i rodzina to najwyższa wartość. Jako społeczeństwo mamy zakorzeniony od zarania dziejów tradycyjny model rodziny, która darzy siebie głębokim szacunkiem i zaufaniem. 

 


 
Najczęstszym miejscem spotkań jest dom rodzinny, ponieważ to tam możemy spotkać się ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, kuzynostwem i wszystkimi krewnymi oraz przyjaciółmi którzy spotykają się w jakiś wyjątkowy czas. 

 


 

 


 


 

 

My jako gospodarze Dobrych Czasów - wyszliśmy z ofertą że na życzenie Gości zorganizujemy właśnie takie rodzinne kameralne spotkanie.  Udało się. Goście nam zaufali i od trzech lat organizujemy także tego typu spotkania. Zawsze jest rodzinnie -  nie raz Goście wybrali nasz lokal - a sama Ich ocena - " u Was jest jak w domu"  - a to najpiękniejsze podziękowanie.  Wszystkich traktujemy jak naszą wielką Rodzinkę.

 Wystarczy rozłożyć stół, nakryć drewno pięknym, śnieżnobiałym obrusem i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami z najbliższymi. Duża rodzina to ogromna radość, a każde spotkanie to okazja do przeżywania wspólnie chwil i wspomnień z lat beztroskiego dzieciństwa. 

Zawsze jest pięknie  - a cudowne wspomnienia zostaną z Nimi i z nami na zawsze .Szczęśliwym nie jest ten, kto ma wszystko. Szczęśliwym jest ten, kto potrafi docenić to, co ma…Brak komentarzy:

Prześlij komentarz