Witam! Mam na imię Jola. Mieszkam w Wejherowie (Kaszuby). Kocham ludzi i tradycję może dlatego, że wakacje spędzałam przeważnie we wsi Loryniec (Wdzydze Kiszewskie). Przez wszystkie lata dojrzewania towarzyszyła mi domowa atmosfera, drewniane wnętrza, rodzinne spotkania i smakołyki. Wspominam to jako dobre czasy - dlatego też przedsięwzięcie które zaplanowałam ma oddawać tamte "klimaty". Chcę się nimi podzielić z innymi - czyli z Wami.
Zapraszam wszystkich czytelników wraz z rodziną i znajomymi do śledzenia bloga, a w dniu otwarcia "Dobrych Czasów" na filiżankę dobrej kawy oraz skosztowanie domowego ciasta :).

sobota, 29 sierpnia 2020

Koncert Marka Richtera

Marek Richter  - 

Absolwent Studium Wokalno - Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni (1990). Solista Teatru Muzycznego, w zespole od 2005 r.

Prowadzi zajęcia teatralne w Teatrze Junior przy Teatrze Muzycznym i Zespole Szkół Plastycznych w Gdyni. Prowadził grupę teatralną na Uczelni Wyższej przy współpracy z Centrum Akademickim w Gdańsku. Napisał kilka scenariuszy teatralnych dla tych grup.

Uczy w Studium Wokalno - Aktorskim w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Nagrody i wyróżnienia:

  • Laureat Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. 

 - był naszym Gościem - ten wspaniały muzyczny wieczór pokochali na długo Wszyscy Goście  - dziękujemy z całego serca - <3 Mili Goście dziękujemy Wam - bo bez Was nie byłoby nas :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz