Witam! Mam na imię Jola. Mieszkam w Wejherowie (Kaszuby). Kocham ludzi i tradycję może dlatego, że wakacje spędzałam przeważnie we wsi Loryniec (Wdzydze Kiszewskie). Przez wszystkie lata dojrzewania towarzyszyła mi domowa atmosfera, drewniane wnętrza, rodzinne spotkania i smakołyki. Wspominam to jako dobre czasy - dlatego też przedsięwzięcie które zaplanowałam ma oddawać tamte "klimaty". Chcę się nimi podzielić z innymi - czyli z Wami.
Zapraszam wszystkich czytelników wraz z rodziną i znajomymi do śledzenia bloga, a w dniu otwarcia "Dobrych Czasów" na filiżankę dobrej kawy oraz skosztowanie domowego ciasta :).

sobota, 29 sierpnia 2020

A my zawsze z Wami

Dzień dobry Mili Goście - praca wre czas ucieka - ale mimo zaległości wracamy by podzielić się z Wami naszymi radościami, smutkami i osiągnięciami. Dla nas praca i muzyka zawsze była i jest przyjemnością. Muzyczne wieczory w Dobrych Czasach zawsze cieszyły się i cieszą do dzisiaj wielkim zainteresowaniem  -...... Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje..... 

Muzyka — to jest wyłom, przez który dusza, jak więzień z więzienia leci czasem w regiony wolności. Muzyka — to córa wszystkich muz.
Stefan Żeromski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz