Witam! Mam na imię Jola. Mieszkam w Wejherowie (Kaszuby). Kocham ludzi i tradycję może dlatego, że wakacje spędzałam przeważnie we wsi Loryniec (Wdzydze Kiszewskie). Przez wszystkie lata dojrzewania towarzyszyła mi domowa atmosfera, drewniane wnętrza, rodzinne spotkania i smakołyki. Wspominam to jako dobre czasy - dlatego też przedsięwzięcie które zaplanowałam ma oddawać tamte "klimaty". Chcę się nimi podzielić z innymi - czyli z Wami.
Zapraszam wszystkich czytelników wraz z rodziną i znajomymi do śledzenia bloga, a w dniu otwarcia "Dobrych Czasów" na filiżankę dobrej kawy oraz skosztowanie domowego ciasta :).

piątek, 8 marca 2013

Kobiecy piątek (8 marca)

Witajcie!

Dzisiaj świętowania u mnie nie ma -  czas zacząć wielkie sprzątanie bo jak mówi stare polskie przysłowie "ROBOTA ZROBIONA W PIĄTEK TO DOBRY POCZĄTEK".Pogoda pachnie wiosną więc pracowało się nawet przyjemnie. Pomagała mi oczywiście męska część rodziny, dlatego zanim zajdzie słońce uda nam się przygotować część dekoracji.

2 komentarze:

  1. Muszę przyznać że bardzo przyjemnie czyta się to co opisujesz,życzę powodzenia w tym przedsięwzięciu i trzymam kciuki.Krysia Borska

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam przeczucie,że fajna z Ciebie kobietka-życzę powodzenia i pozdrawiam Twoją rodzinkę.Lucynka z Rekowa

    OdpowiedzUsuń