Witam! Mam na imię Jola. Mieszkam w Wejherowie (Kaszuby). Kocham ludzi i tradycję może dlatego, że wakacje spędzałam przeważnie we wsi Loryniec (Wdzydze Kiszewskie). Przez wszystkie lata dojrzewania towarzyszyła mi domowa atmosfera, drewniane wnętrza, rodzinne spotkania i smakołyki. Wspominam to jako dobre czasy - dlatego też przedsięwzięcie które zaplanowałam ma oddawać tamte "klimaty". Chcę się nimi podzielić z innymi - czyli z Wami.
Zapraszam wszystkich czytelników wraz z rodziną i znajomymi do śledzenia bloga, a w dniu otwarcia "Dobrych Czasów" na filiżankę dobrej kawy oraz skosztowanie domowego ciasta :).

wtorek, 26 lutego 2013

Sprzedaż i serwowanie domowych wypieków (ciasta, desery, chleb), przygotowywanie i podawanie kaw, herbat, koktajli, napojów, soków świeżych i pasteryzowanych. Sprzedaż detaliczna zestawów upominkowych (słodycze, kawa, herbata, miody, zioła, przyprawy). Oferować będziemy także śniadania, oraz serwowanie napojów na miejscu, bądź na wynos. W ramach rozwoju działalności planuję wprowadzenie nowego asortymentu takiego jak piwo regionalne, oraz wędzone produkty spożywcze (ryby, sery itp.). 

2 komentarze:

  1. To dobre wieści. Nowy lokal wniesie ciekawy klimat. Z pewnością będę tam zaglądać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniały pomysł właśnie brakuje takiego klubu na osiedlu Kaszuby. Na pewno będę częstym bywalcem.

    OdpowiedzUsuń